Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnèzni,hogy...

Hol tudom megnèzni,hogy mennyit kell bejárni egy adott főiskolán levelezőn?

Figyelt kérdés

Hol tudom megnèzni hányszor és mikor kell bejárni levelezőre?

Baja EJF tanító èrdekelne esetleg ha valaki odajár.



2023. júl. 19. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

A felvi írja a levelezős képzéseknél, hogy milyen időközönként van oktatás... igaz, ez többségében vagy úgy van, vagy nem. Esetleg az adott egyetem/kar honlapján, próbálhatsz FB csoportokat keresni vagy végső esetben a kar TO-jához is fordulhatsz.

Azt viszont, hogy konkrétan mikor lesznek a levelezős órák csak augusztus legvégén/szeptember elején szokták tudni megmondani.

2023. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb ha felhívod a TO-t és megkérdezed (nem esznek meg :D) (remélem)
2023. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Péntek, szombat 2 hetente.Az Ejf honlapján fenn van a 2023/24-es tanulmányi rend.
2023. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd csak! itt van letölthető órarend.

Kezdetben 2hetente péntek-szombat, később azért ritkul, kimaradoznak hétvégék, majd a végefelé már alig 2-3x egy félévben.

Az oktatók rendkívül megértőek, ha előre szólsz, hogy nem tudsz a konzultáción részt venni, de majd pótolsz, vagy esetleg késel, de rohansz, akkor hümmögve közlik (nagyrészt), hogy hát tudják, levelezőn az embernek munkahelye is van...

Azonban van, amiről nem érdemes hiányozni (ének) és van, amiről nem lehet (gyakorlatok, csoportos ped.gyak és csoport előtti tanítások - ezek fix időpontok, a gyaxi honlapján fent szokott lenni, ott azokra az órákra mindenképpen be kell menni, vagy nagyon körülményes pótolni)

2023. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pfff, a múltkor még volt fent órarend. Nem szokták törölni. Mindenesetre 2hetente p-sz. Tuti. Ha gondolod, keresek egy órarendet mutatóba :)
2023. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönnèm ha tudnál órarendet mutatni
2023. júl. 20. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is igényt tartanék rá ha lehet ☺️
2023. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha lehet, nekem is küldd el kérlek, köszönöm!:)
2023. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as. Te is ide fogsz járni? Ha igen és gondolod írj rám ☺️
2023. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!