Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerettétek azt, ha volt az...

Szerettétek azt, ha volt az iskolátokban sport- vagy sulinap?

Figyelt kérdés
Na jó, nem voltak órák, de egyébként szerettetek részt venni ilyen programokon? Nálunk is lehetett több sport közül választani, és amikor volt bicis ügyességi verseny, akkor azt általában én nyertem. Nektek vannak ilyen élményeitek?
2023. júl. 18. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
igen, nálunk tanár-diák kosármeccs volt, sosem játszottam, de drukkolni nagyon szerettem
2023. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Mindent utaltam az iskolában kivéve az ilyen napokat.
2023. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan sport nap, mikor tanár-diák meccse volt (röplabda, kosárlabda), de ott csai azok játszottak diákok közül, akik alapból jártak röpire, kosárra a suliban, szóval így abba nem lehetett becsatlakozni, de attól még jó volt nézni, érdekes volt. Viszont voltak olyan napok, amikor minden diák jelentkezhetett sportra. Általában akkor mindig röplabdáztam, imádtam. Ezeket szerettem. Persze nem volt tanóra, és az is jó volt, de nem csak azért. Azért az ilyen napok jók voltak, mert a többi nap mindig csak ismétlődött. Mármint minden nap bemész, van x órád, végig szenveded és mész haza. Szóval változatosságként tök jó voltak az ilyen napok, csak kár, hogy kevés volt belőlük, max. 1-2 ilyen nap egy évben, illetve amikor a tanár-diák meccsek voltak, akkor rendesen meg voltak tartva a tanórák, és a tanároktól függött, hogy elmehetünk-e a tornaterembe megnézni a mérkőzéseket, ami úgy azért szívás.
2023. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!