Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tavaszi félévben buktam...

Ha tavaszi félévben buktam meg az egyetemen, akkor azt csak tavaszi félévben folytathatom?

Figyelt kérdés
Vagy ezt iskola és Tanár válogatja? Esetleg vizsgakurzus kiírást kérhetek?
2023. júl. 11. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miből buktál? Mi épül rá? A ráépülő tárgy mikor lesz?
2023. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetem/szakfüggő, hogy bizonyos tárgy(ak)at meghirdetnek-e az őszi és a tavaszi félévben is. Előfordulhat, hogy csak egy év múlva ilyenkor tudod ismét felvenni a tárgyat amit buktál. De ez nem jelenti azt, hogy közben ne végezhetnél más tárgyakat. Milyen egyetem, milyen szak?
2023. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Villamosmérnöki. Hát csak az van, hogy nem jártam be és mindegyik tárgyból letiltottak -ami nem tudom mit jelent-.

Azt hiszem ha matek és a villanytan nincs meg akkor nem mehetsz tovább.

2023. júl. 11. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A saját szakod mintatantervével (mire mi épül, mit vehetsz fel) neked kell tisztában lenned. Lehet hogy jobban megéri passziválni a következő félévet.
2023. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!