Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy a Felvi...

Miért van az, hogy a Felvi pontszámító több pontot számolt, mint amennyim valójában lett?

Figyelt kérdés
Ugyanazokat az eredményeket beírva a Felvi pontszámító kalkulátorban 453 pontot hoz ki, amíg a hivatalos számításban csak 449 lett. Ez miért van? Esetleg meg tudnám valahogy kapni a maradék 4 pontot?

2023. júl. 10. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Írj a Felvinek, hogy te több pontot számoltál, nézzenek utána, hátha ők néztek be valamit.

Ott is emberek dolgoznak, tudnak hibázni. Régebben nekem például az egyik jegyemet elírták, 4-es helyett 2-est írtak be.

2023. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Egyetértek az első válaszolóval, mindenképp kommunikáld le a felvivel :)
2023. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ami hiba szokott lenni: rosszul jelölik a kalkulátorban a bizit, tanúsítványt, és csodálkoznak.
2023. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a hibalehetőség jutott eszembe, hogy a kalkulátorba a tanúsítványt is bizonyítványnak jelölhetted és így a jobb (tanúsítványban szereplő) eredményt számolta a kalkulátor a tanulmányi pontokhoz is, pedig ugye oda csak a bizonyítványban szereplő eredményeket lehet beszámíttatni.
2023. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, leírod a számokat és a helyet?
2023. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Mielőtt felhívtam volna az ügyfélszolgálatukat, megpróbáltam újra kiszámolni a pontszámítóval és 449 jött ki. Ezek szerint elvileg minden rendben van.
2023. júl. 17. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!