Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolás milyen munkát...

Középiskolás milyen munkát vállalhat?

Figyelt kérdés

kaposvár..

szarfészek már elnézést..

esti tagozatra járok mert elmúltam 23..ez miatt kötelező estire járnom és így diákszövetkezetnél nem dolgozhatok..más munkahelyről amit érettségi nélkül végezhetek elküldenek azzal hogy nincs két egymást követő szabadnapom így nem tudnak felvenni..

hétfő-kedd-csütörtökön kell suliba járnom délután 1-re..normális délelőtt műszak 2ig tart úgy tudom..

mit csináljak hogy szerezzek pénzt? vagy egy kisfiam és miatta is muszáj lenne...miért járok csak most középsuliba azt ne feszegessük a problémám nem oldódik meg ha ezért lenéz valaki..


2010. okt. 13. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Így valóban nehéz. Néha látok olyan állásokat ami kisgyerekeseknek szól ilyen irodai munka, de a suli miatt az sem biztos. Vagy valami otthonról, kötetlen időben végezhető munka lenne jó neked.
2010. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nézegettem ilyesmit is..de sajna a távmunkák úgy kezdődnek hogy fizessek be x összeget..és ezek elég kamu gyanúsak :(
2010. okt. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!