Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Giorgio Perlasca Vendéglátós...

Giorgio Perlasca Vendéglátós suliról miatt véleménye aki ismeri? X.kerületben található

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 17:34
 1/1 anonim válasza:

Ha teheted inkabb ne gyere ide, 1 evet jartam ide most lesz a 2.evem szeptembertol annyit tudnek meselni fuuu legalja de ha az a celod hogy ne keljen tanulni akk jo xd

Suli tobbsege Roma szarmazasu amivel nem lenne baj inkabb a viselkedesuk gatya de legalabb nem unatkozunk, tanarok tobbsege nem tud tanitani de ha tudna se tanitana igy nem lehet e cigi oran, ugy beszelnek a tanarokkal mint a kutyakkal, wcbe cigi, fu, drog minden ami kell

Verekedesek minden mennyisegben stb Vannak bizti orok dee ok is velunk vannak inkabb mint a tanarokkalxd hogy mondjak mar peldat kint cigiznek velunk, meg ha a tanar ki kuld orarol a biztonsagi orrel kimesz cigizni azt cs meg ahogy hallottam veluk is fuveznek drogoznak egyes diakok szoval jaa. de am melyik reszere vagy kivancsi? mert en csak a szakmunkas osztalyokrol tudok beszelni mondjuk sztem gimiseknel ugyan ez de nalunk meg rosszabb

szoval osszesegeben getto de meg lehet szokni ha ehhez a kozeghez vagy szokva tiszta 8.ker az egesz en esku meg szerettem a vegere mert nem unalmas mint a tobbi suli es nem vagy nagyon korlatozva ha birod ezeket es nem egy tipikus kocka spicli gyerek vagy nem fognak basztatni. Vegul ha megis ezt valasztod, melyik osztályba mész? mert akkor meg szivesen meselek rolaa instan vagy valahol es legalabb lesz valaki akit ismersz ha jossz😊

2023. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!