Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszatarthatja az érettségi...

Visszatarthatja az érettségi bizonyítványt az iskola??

Figyelt kérdés
Lányom nem megy évzáróra mert már dolgozik az osztályfőnök megfenyegette hogy akkor visszatartja a bizonyítványt!!!! Van ilyen?? De ha nem megy a lányom akkor bizonyítvány sincs!! Kellene mert megy egyetemre utana
2023. jún. 14. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros, ha érettségizik, akkor nincs is évzárója, ballagása is már rég volt. Az érettségi bizonyítványt érettségi végén adják át.
2023. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Azok az adatok benn vannak a közhiteles nyilvántartás adatbázisában, nem kell a fizikai bizonyítvány megléte a sikeres felvételihez.
2023. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyfelől, nehezen tudom elképzelni, hogy te tényleg egy lány apja vagy anyja vagy ezzel az írásképpel.

Másfelől van szád, szépen telefonálj oda az iskolának és kérdezd meg hogy kiadhatnák-e évzárótól függetlenül az érettségi bizonyítványt.

2023. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Zavaros igen.mert direkt ki akar cseszni velünk.elment dolgozni a lányom,nem akar szabadnapot kivenni ez miatt.most az agyamat eldobtam H ezt mondta a tanár.
2023. jún. 14. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi bizonyítványt az évzárón adják át?

Egyébként ha olyan nagylány, hogy dolgozzék (na, most hagyjuk, hogy én szülőként hogyan élném meg, ha a gyerekemnek az érettségi időszakában dolgoznia kellene, de hagyjuk...), akkor egyedül tud telefonálni a titkárságra is, hogy mikor tudná majd átvenni.

2023. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A középszintű szóbeli érettségik még el sem kezdődtek.

Az érettségi bizonyítványt nem az évzárón adják át, mert ott az alsóbb évfolyamosok bizonyítványait osztják ki.


Az érettségi bizonyítványt az érettségi utolsó napján adják át az eredményhirdető értekezleten.


Az iskolának nincs joga visszatartania a bizonyítványokat.


Kiírnád a kérdésedet érthetően és ellentmondás mentesen?

2023. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hamar kifulladt.
2023. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem az évzárón adják át.hanem megy még szóbelire jövőheten.es utána. Most már visszavett a tanár, mert írta a lányom,H megkérdezi az igazgatót...5/7 igen elment,talált egy jó munkahelyet,szeret dolgozni, már 15 évesen ment nyári munkara.tanulnia nem kell mert tudja.osztalyban a második legjobb.

Köszönöm a válaszokat aki segített!

2023. jún. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!