Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány vizsgátok van egy félévbe...

Hány vizsgátok van egy félévben átlagosan?

Figyelt kérdés
Én választottam ilyen szerencsétlen szakot, ahol 12-15 van és nincs megajánlott?😭😤
2023. máj. 12. 19:55
A kérdező szavazást indított:
megajánlottat kapok, így nincs
1-2
2-3
4-5
6-7
8-9
10-11
12-13
14-15
15+
14 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Akik válaszoltak, ebből mennyi az olyan ami megajánlott vagy nem rendes vizsga? Hanem beadandó, adminisztratív időpont, ahova nem kell bemenni és lefelelni vagy megírni a vizsgát
2023. máj. 12. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 28 tárgyam van ebben a félévben, nyilván nem a két szememre kapom az érdemjegyet nem gondoltad?
2023. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de sokaknak beadandóra van jegye, amit letudnak még szorgalmi időszakban és max 5 vizsgájuk van, ami mellett vagy épp amiből még jópár megajánlott is... Aztán ott vagyok, hogy nem bírják elhinni, hogy a 7 hét alatt, nekünk duplaannyi vizsgánk van 😂
2023. máj. 12. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Azok a szakok annyit is érnek. A következő hetekben lesz még vagy 15 zh-m + 8 vizsgám (a többiből már megírtam a zh-t szorgalmi időszak végén) 2 jegy megajánlott.
2023. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BME VIK mérnökinfón max 4 vizsga volt egy félévben (direkt így van a tanterv). De ettől még nem kellett kevesebbet tanulni, csak jobban el volt osztva időben. Tanulás szempontjából mindegy, hogy félév közben van és zh-nak hívják vagy utána és vizsgának. Az meg inkább nehezítés, ha 4 nagy tárgyad van és nem 10 kicsi. Egy-két kis dolgon elcsúszol egy vizsgán, akkor nem mindegy, mekkora anyagból mész ismételni.
2023. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem magas volt a varianciám a vizsgák számát illetően...
2023. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2. megint kijött a bolondok házából.
2023. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 6-7-et jelöltem, mert nagyon vegyes volt, átlagnak az jött ki. BTK-s voltam, nálunk a megajánlott nagyon nem volt jellemző. Harmadik félévben volt egy előadásom, amiből vizsga helyett beadandó volt, negyedik félévben volt szintén egy előadásom, ahol írtunk négy tesztet a félév alatt, és ha bizonyos százalék felett volt mindegyik, akkor lehetett megajánlott 4-est vagy 5-öst kapni. Majd hatodik félévben volt még egy előadás, ahol vizsga helyett beadandó volt, de csak az online oktatás miatt.
2023. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!