Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli vagy Pázmány pszichológia?

Károli vagy Pázmány pszichológia?

Figyelt kérdés

A sorrendem tetején az ELTE áll, viszont a magas ponthatár miatt egyenlőre kevés esély van rá, hogy felvesznek, ezért szeretnék kicsit utána nézni a másik két választásomnak.

Jelenleg a Károli van második helyen és negyediken a Pázmány (harmadikon ELTE biosz van de azt lehet lejjebb fogom csúsztatni), mert arról nem hallottam annyira jókat. Szívesen hallanék személyes tapasztalatokat a közösségről, tanárokról és órákról.

A Pázmány van hozzám helyileg a legközelebb, a Károli majdnem 2 és fél órára van, szóval a Károli kollégiumra is kiváncsi lennék ha valaki tud róla mondani néhány szót.



2023. máj. 11. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

alapbol a Karoli a leggyengebb egyetem ugy tudom. azonban a pszichologia szakuk elvileg kimagaslo.


amugy en is karolis voltam anno, japan szakot vegeztem. nagyon jo lehetosegeket adott, most is kinn elek, szoval nekem bejott, bar ez nagyon mellekes.

2023. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Pázmány
2023. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Aki azt gondolja hogy Károli a leggyengébb egyetem csekkolja a HVG felső oktatási sorrendjét, kicsit objektivabb információt kaphat mint egy idegen embertől, csak ennyit mondok. (Főleg az olyantól aki be se tette a lábát arra az egyetemre amit éppen lehúz :)
2023. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, 3as te tudsz olvasni? oda jartam 3 evet BTK-ra
2023. máj. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Károli!:) ide járok pszichológiára, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A helyszín tényleg negatívum, de szerintem ez nem egy olyan dolog, ami miatt le kéne róla mondani. Pozitívum viszont, hogy a koli nagyon közel van a pszichos kampuszhoz. Nem luxuskoli, de koli, és legalább be lehet jutni:D De ha gondolod írj privátban és szívesen mesélek még!
2023. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!