Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha rendőr akarok lenni mennyi...

Ha rendőr akarok lenni mennyi évet kel tanuljak hogy fel vegyenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok jelenleg autó szerelő szakmám van és azon gondolkoztam hogy jelenleg 17 éves vagyok és ha mennék Egerbe rendészeti suliba akkor 5 évet kéne tanulnom ott ugye éretségivel de sok helyen láttam hogy valami plusz 2 évet is kell járni talán fő iskolaba is menni kell és hát az nagyon sok idő addig meg 25-26 leszek és hát értitek de nem nyilván nem szeretnek menni fő sulira mert hát nehéz is lenne meg igen azt akarom kérdezni hogy ez hogy van 5 éves plusz 2 év vagy simán 5 éves és ennyi? amúgy barátom miatt megyek mert egyszere megyünk a szakra de nem tudjunk sajnos ezt és igen.
2023. máj. 10. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már most túlképzett vagy a rendőri pályára.
2023. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem de oke
2023. máj. 10. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

15-16 éves lehettem, mikor eldöntöttem, hogy rendőr szeretnék lenni.

Beírtam a Google-ra, elolvastam pár oldalt.

Érettségi után visszamentem a megfelelő oldalra, letöltöttem a szükséges dokumentumokat, kitöltöttem és beadtam.


Mi az amit nem sikerül 17 évesen majdnem nagykorúként értelmezned?

Szeretnél rendőr lenni. Hatalmas felelősséget a nyakadba venni 2 év múlva de, képtelen vagy a szöveg értelmezésre.


Azt javaslom, ne válaszd a rendőri pályát ilyen képességekkel, vagy ha ragaszkodsz hozzá, mindenképp nagyon erős önképzésbe kezdj.


Az 5 éves suli az középiskola. Teljesen hétköznapi iskola, csak van Bm tantárgyad. Kapsz egy érettségit a suli végén. Ezzel nem leszel rendőr.


Ez után kell elmenned ha th. szeretnél lenni Rendvédelmi Technikumba ha tiszt akkor pedig NKE. Nem volt ez olyan bonyolult.

2023. máj. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem csak nem találtam az oldalt és az mennyi idő mig ki képeznek és hivatásos rendőr lehetek?
2023. máj. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!