Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fogorvosi képzéshez 2024-ben...

A fogorvosi képzéshez 2024-ben követelmény, hogy legyen jegyem 11-12.-ben?

Figyelt kérdés
2024-től új rendszer lesz ugye. Nálunk suliban nincs kémia csak biosz és én a kémiát külön tanárral tanulom. A kérdésem tehát az, hogy ez probléma-e? S felvi oldalán pontkalkulátorhoz kérni szoktaa 11-12.es jegyet, de ha én attól érettségizek akkor az hogy lesz? Az érettségim jegye lesz a bizonyítványi egyem is 11-12-ben? Vagy ez nem gond, hogy hogy nem tanultam kémiát papíron és attól felvehetnek?

2023. máj. 10. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, ezt hogy érted hogy nincs kémia? Tavaly sem volt? Ahhoz, hogy érettségizhess, kell lezárt jegyednek lenned. Mondok egy példát, ami osztálytársammal történt: ő a suliban németet és franciát tanult, különtanárnál angolt. Angolból szeretett volna érettségizni, de nem volt jegye, hiszen az iskolában nem tanulta. Ezért osztályozóvizsgát kellett tennie több év anyagából, hogy leérettségizzen. Ennek nagyon kérdezz utána!
2023. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy nem kell jegynek lennie, ha utólag érettségizek, nem? Vagy akkor is kell? Ha pl. most érettségiznék az öt kötelezőből, majd kitalálnám, hogy még a kémia is, akkor utólag, ha már fizetek ott nem kell hogy jegyem legyen nem?
2023. máj. 10. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha utólag érettségizel belőle, akkor nem kell év végi jegy hozzá. Miután megszerezted az érettségi bizonyítványt, bármiből bármikor mehetsz érettségizni, csak vizsgadíjat kell fizetni.
2023. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!