Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi alatt ki lehet...

Érettségi alatt ki lehet menni wc-re?

Figyelt kérdés
Ma ballagtam el, jövő héten pedig érettségi. Sajnos nagyon stresszes típus vagyok, felkészültem rendesen, de ilyen téthelyzetben izgulok mindig. Emiatt pedig félek, hogy lehet hasmenésem lesz aznap. Ki lehet menni érettségi közben, ha esetleg begörcsölne a hasam? (18/l)

2023. máj. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ki lehet menni.
2023. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze, emiatt ne izgulj. Egyszerre csak egy embernek és a kint töltött időt magadtól veszed el, de van rá lehetőség.
2023. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Mindig csak egy ember mehet ki a teremből és log fájlok keletkeznek róla.

Ha fiú lennél mondanám, h gyorsan csapd ki, de mivel lány vagy, ezért inkább azt mondom, hogy ne akkor cserélj tampont. Zsepit meg vigyél, főleg ha fosni akarsz.


És ne feledd, az életed további alakulása függ ettől, szóval nagyon legyél észnél! Tanulj! Még annál is többet, mint eddig tetted, mert biztos olyan dolgokról kell majd írnod, amiről addig szó sem esett a tanórákon.

2023. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

"de mivel lány vagy, ezért inkább azt mondom, hogy ne akkor cserélj tampont"

Ez mégis mi a fenét jelent? Szerinted fél óra kicserélni egy tampont vagy mi?

"És ne feledd, az életed további alakulása függ ettől, szóval nagyon legyél észnél! Tanulj! Még annál is többet, mint eddig tetted, mert biztos olyan dolgokról kell majd írnod, amiről addig szó sem esett a tanórákon."

Na kérdező, ezt hagyd figyelmen kívül úgy, ahogy van. Először is: nem függ ettől az életed alakulása. Az érettségit simán újra lehet írni, újra lehet felvételizni, semmit nem dönt el végleg. Másodszor: most már pont, hogy vissza lehet venni a tanulásból. Ha valami nehezen megy, esetleg még fusd át egyszer, de inkább pihenj. Harmadszor: nem lesz semmi olyan az érettségben, amiről nem esett szó órán, nyugi! A legtöbb dolgot minimum 3-4 alkalommal megtanultad már, nem kell aggódni. Persze, mondani könnyű, de utólag te is így fogod gondolni. Nyilván figyelj oda rendesen, olvass el mindent minimum kétszer, de nem kell annyira rápörögni.

Sok sikert! :)

2023. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es


Köszönöm a bátorítást, aranyos vagy! 🥰🤗

2023. máj. 5. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat az offért, de muszáj leírnom, hogy NEM ezen múlik az életed, NEM történik semmi, ha rosszabbul sikerül, mint szeretnéd, és már NE tanulj, inkább pihenj sokat és olyan dolgokat csinálj, amiket szeretsz. A legfontosabb, hogy a lehető legkevesebb stresszel indulj neki a hétfőnek. Én a ballagásom utáni érettségimmel 432 pontot szereztem arra a szakra, amire végül 433 ponttal lehetett bekerülni. Következő évben ismételtem az egyik emeltemet, így lazán bekerültem, közben dolgoztam. Fél év után rájöttem, hogy az a szak, amire egy évet vártam, nem is tetszik nekem, újrafelvételiztem máshova, most lesz meg a diplomám. Bármikor írhatsz új érettségit, ha nem vagy megelégedve az eredményeddel, annyira utálom ezt a felesleges "ez fogja determinálni a jövődet" riogatást. Sok sikert, menni fog!
2023. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne izgulj, relaxálj, pihenj, biztosan felkészültél már rá.:)

Egyébként ki lehet menni, csak ajánlatos gyorsan elintézni, mert több időt nem adnak.

2023. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy vegyél fel pelenkát, az is tud nyugtatni
2023. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is mindig mindenen túlstresszelem magam, de az érettségin amikor ténylegesen elkezdődött a dolog, és megláttam, hogy milyen feladatok vannak, akkor én megnyugodtam. Nem olyan nehéz, nagyon túl van pörögve ez az egész érettségi, de simán át lehet menni, főleg ha még készültél is. Menni fog, ne aggódj. Nem olyan nehéz jó jegyet szerezni az érettségin, és még készültél is rá, szóval nincs okod aggodalomra. Persze, ezt könnyű így mondania, de majd utólag te is így fogod látni. :) De persze, ki lehet menni wc-re, csak annyi, hogy egyszerre csak egy embert engednek ki a wc-re, szóval ha valaki épp már kint van, akkor lehet várnod kell. De persze, ki lehet menni.
2023. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!