Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetek bejelentve munkahelyen...

Lehetek bejelentve munkahelyen és közben nappali tagozaton egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly óta járok 2 éves nappali képzésre ahol tavaly első felében 8.000 Ft körül kaptam ösztöndíjat, 2. félévben a dupláját és most ebben a tanévben végig az előző tanév átlaga alapján kapom, ami 4.5 felett volt,tehát 59.000 Ft havonta.

Most "egyéni tanrendes" vagyok mert elkezdtem dolgozni, ami azt takarja, hogy nem kell mindennap bejárnom de ez csak a suli engedélye. Megkérdeztem múlthéten a tanárt, hogy attól, hogy 8 órába bevagyok jelentve már szeptember óta, attól megkapom-e a pénzt ami a vizsga után jár, és attól függ hogy sikerült. Erre a válasza az volt, hogy nem is lehetnék nappali tagozaton ha így dolgozok mellette rendesen bejelentve és örüljek ha nem derül ki és nem kérik vissza az egész éves ösztöndíjat. Ez valóban lehetséges? Én eddig semmi ilyenről nem tudtam,rendes diakigazolvanyom van még mindig és eddig senki nem mondott hasonlót. Köszi előre is a segítséget.


2023. ápr. 27. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Törvény nem tiltja, hogy dolgozz nappali tagozat mellett.

Az ösztöndíj odaitélének feltételeit az egytem határozza meg, tehát az akár elképzelhető is lehet, hogy a kettő kizárja egymást. Bár én még nem hallottam ilyenről.

2023. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!