Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakmai érettségit is bármikor...

Szakmai érettségit is bármikor újra meg lehet írni?

Figyelt kérdés
Elektronikai és autómatikai érettségim középfokú 3-as lett tavaly de elhatároztam, hogy egyetemre szeretnék menni és pár év múlva szeretnék egy emelt ötöst írni belőle. Valakitől az halottam, hogy egy év után nincs lehetőség újra írni (szeptember-október lenne az utolsó), igaz ez a szakmai tárgyakra vagy bármennyi idő mulva és akárhányszor meg lehet újra írni mint az alap tantárgyakat?
2023. ápr. 27. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy bármikor újra lehet írni.

Ha már megvan az érettségi bizonyítványod, akkor utána abból és annyiszor mész érettségizni amiből/ahányszor akarsz, csak fizetni kell érte.

2023. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így tudtam. Csak megijedtem attól amit ez a srác mondott mert már semmi nem lep meg ebben a szar oktatásban.
2023. ápr. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!