Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így több esélyem van arra,...

Így több esélyem van arra, hogy felvesznek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahova én jelentkeztem rajtam kívül még 64-en jelentkeztek és abból, köztük én is, 32-en elsőnek jelöltük. Ha a többieket felvennék a többi helyre ahova elsőnek beadták, vagy meg egy páran, ha mégis ideesnének, így több esélyem van rá, hogy engem ide felvesznek? Meg ugye eltörölték a minimumponthatárt is.

2023. ápr. 26. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Passz, nem lehet tudni
2023. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy előnyt élvezel-e azokkal szemben, akik nem első helyen jelölték? Mert arra a válasz nem. Teljesen mindegy hányadik helyen jelölte valaki, csak a pontok számítanak. Van X férőhely és az első X embert fogják felvenni, akiket még nem vettek fel máshova és a legmagasabb pontjuk van.

Nyilván ha valaki csak második/harmadik helyen jelölte ezt a szakot és felveszik a korábban megjelöltre, akkor kiesik a sorból és te előbbre kerülsz, de ha több pontja van mint neked és nem vették fel az elsőnek megjelölt helyre, akkor ő előbb lesz a rangsorban. De nem sok értelme van ezen agyalni, mert idén azt se lehet tudni, hogy hány főt fognak felvenni egy szakra..

2023. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre azért nem lehet válaszolni, mert nem tudhatod, hogy azok, akik nem első helyen ezt a helyet jelölték meg, hova jelentkeztek első helyen és hány pontjuk van. Ha a döntő hányaduk olyan helyet jelölt meg első helyen, ahova gyakorlatilag semmi esélyük, az jelentősen csökkentheti a te esélyeidet sajnos, mert a második helyen megjelölő, ám magasabb pontszámú jelentkező előnyt élvez az első helyen megjelölő, alacsonyabb pontszámúhoz képest.
2023. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi, off topic: hol tudod megnézni hol hány embert vesznek fel és hányan jelölték meg?
2023. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azt,hogy hány embert vesznek fel nem lehet tudni, csak azt lehet látni felvin,hogy hányan jelentkeztek.

ak/friss_statisztikak/!FrissStatisztikak/index.php/friss_statisztikak/szakonkent?filters%5Bsta_iin_id%5D=32&filters%5Bsta_kar_id%5D=263

2023. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A "hány embert vesznek fel"-t sehol, mert az idén nem nyilvános adat.

A "hányan jelölték meg"-et itt találod: [link]

2023. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elrontottam a linket, 5. vagyok.

[link]

2023. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5-6-7: nagyon szépen köszönöm a segítőkészséget :)
2023. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt nincs minimum ponthatár. 234 pontom van foszkra és rajtam kívül 24en jelölték elsőnek, összesen pedig 88an jelölték meg. Szerintetek van esélyem? Nagyon remélem a többi 64 embert felveszik az első helyre amit jelöltek.:D Írtam egyébként az egyetemnek hány főt vesznek fel , még sajnos nem kaptam választ
2023. ápr. 26. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen megválaszolhatatlan kérdés. Nem tudni hány embert vesznek fel, nem tudni kinek hány pontja van, nem tudni hogy akik mást is jelöltek, oda hány pont kell majd, hány embert vesznek fel és hány pontja van a többi embernek akik oda jelentkeztek. Tehát : a kérdésed biztosra megválaszolhatatlan.

Ha léleksimogatásra van szükséged : persze van esélyed, hát érvényes a felvételid, vannak pontjaid, nincs minimumponthatár, minden tök jó

2023. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!