Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak még jó tanulók rajtam...

Vannak még jó tanulók rajtam kívül akik amúgy nem szeretnek iskolába járni? :D

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 20:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Vannak
2023. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
🙋‍♀️
2023. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én se szerettem iskolába járni. Azért nem szerettem, mert korán kellett kelni miatta.
2023. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szerettem, pedig 12 évig kitűnő voltam. Az egyetemet se szerettem, most a mesterszak már jobb. Kérdező, te miért nem szereted?
2023. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Utálom az osztálytársaimat, az életunt tanáraimat, azt, hogy sportolni kell. Illetve, hogy napi 7-8 oran at egy sz@jbak#rt epuletbe vagyok bezarva es ott kell egesz vegig futkaroznom osztalytermek kozott. A tanulásra viszont mindig figyeltem, hiszen tudom, hogy csak így tudok majd egy használható diplomát szerezni. Hülye nem vagyok, hogy magammal kib*****k.
2023. ápr. 7. 19:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja meg a korai kelést is rühellem…
2023. ápr. 7. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is rühelltem a sulit, mert felesleges dolgokat kellett megtanulni/bemagolni, de megcsináltam. Amúgy eléggé jó eredményt értem el, kb 460 pontot. Egyetemen az alapképzést (BME mérnöki) se élveztem, mert sok felesleges dolgot kellett megtanulni és a megtanulandó anyag mennyisége is eléggé sok volt. Azért, hogy hasznosan teljen az idő, egyetem mellett dolgoztam az 5. félévtől a szakmában. Mesterképzést (BME mérnöki) már élveztem, itt már hasznos dolgokról is tanultunk és többet lehetett mellette dolgozni. Egyetemet is eléggé jó eredménnyel végeztem el (dicséretes).



Hasznos tanács:

Egyetemi éveid alatt alig fogsz hasznos dologról tanulni, de megtanulsz precíznek lenni a beadandók révén és időre dolgozni/tanulni (határidő szent és sérthetetlen). Ha ténylegesen hasznos dolgokról szeretnél tanulni akkor menjél el dolgozni egyetemi éveid alatt.

2023. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg olyanok is vannak, akik rossz tanulók, de szeretnek iskolába járni. =)
2023. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, pl én.

Inkább közepesnek mondanám magam, mint rossznak, eszem van, de szorgalmam nincs, ezért 3.5-ös átlaggal létezgetek. Szeretek órákra járni, embereket látni, barátommal lenni meg ilyenek, de a jegyeim elég átlagosak.

2023. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szerettem a suliba járást.

Kitűnő voltam végig, de a korán kelést és buszozgatást utáltam, meg az osztályba se nagyon tudtam beilleszkedni. Illetve utáltam azt is amennyire a tanárok stresszeltek minket állandóan, hogy minimum napi 4 órát kellene tanulnunk, meg érettségi előtti hónapokban egész nap…

Fun fact: én érettségi előtt áprilisban kivettem az összes szülői, orvosi igazolást amit csak tudtam, összesen 4 napot voltam suliban, amúgy otthon tanultam a saját kedvem szerint, közben elutaztam még 4-4 napra Szegedre meg Svédországba is mert miért is ne, ahelyett, hogy a suliban hallgattam volna, ki mennyire pánikol. És kitűnőre érettségiztem, 482 pontom lett

2023. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!