Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű érettségi behívót...

Emelt szintű érettségi behívót mikor küldik?

Figyelt kérdés
Amin a helyszín is rajta van. Mennyivel előtte szokott megérkezni? (Ha ez számít, nem vagyok már diák, ügyfélkapun jelentkeztem szintemelő vizsgára.)

2023. ápr. 4. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom, már jó lenne ha küldenék. Főleg hogy mivel olyan helyre jelentkeztem, száz másik dologra is van “időpontom”, és jó lenne tudni időben, hogy mikor hova kell menni.

Szerintem még a héten kiküldik.

2023. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Remélem, hamarosan megkapjuk. De akkor szerinted is ideje lenne már ezek szerint, nem csak arról van szó, hogy én vagyok túl türelmetlen... :)
2023. ápr. 4. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy türelmetlen :D az őszi érettségire, ahol az írásbeli október 27 körül volt ha jól emlékszem, október 1-én kaptam a levelet. Szoval én is már hiányolom.

(Vagy én is türelmetlen vagyok)

2023. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most megnéztem, nekem tavaly okt. 3-án érkezett meg az őszi behívóm, és 20-án vizsgáztam :) Ahhoz képest most még nincsenek elkésve, csak olyan jó lenne már tudni.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2023. ápr. 5. 14:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, megkapta már azóta valaki? Mert nálam még mindig híre-hamva nincs :(
2023. ápr. 13. 16:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, előbb kellett volna hisztiznem, mert ma reggel megérkezett. :) Remélem, nektek is, és mindenki elégedett a helyszínnel és az időponttal.
2023. ápr. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!