Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vidékről járhat városi iskoláb...

Vidékről járhat városi iskolába, ha nem oda tartozik?

Figyelt kérdés
Ha vidéken élünk, de nem a helyi suliba szeretném járatni a gyereket, van rá esély, hogy egy kinézett iskolába irassam? (Általános iskola)
2023. ápr. 4. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda jár, ahová akar, ha van hely és befogadják.
2023. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Területi beiskolázás van, de el lehet intézni, hogy máshova járjon, ha befogadják. Hívd fel az igazgatót!
2023. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Területileg kötött vagy, indokással, kapcsolattal, kenőpénzzel persze máshova is lehet, de csak, ha átvesznek.
2023. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyen kenopenz nem kell, altalanos iskolat 1x valtottam, kozepiskolat pedig 4x.

Semmi nem kell hozza, csak egy bizonyitvany, beszelni az igazgatoval, o kiallit egy befogado nyilatkozatot, ha mar elkezdett valahova jarni, azt atviszed a regi iskolaba es kesz.

2023. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Es meg indoklas sem kellett soha egyszer sem
2023. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es mai világban? Az iskolák féltik az átlagukat, nem vesznek át csak úgy senkit már! Nem tudom milyen világban élsz, de alkotmányos költség nélkül nem tudsz átjelentkezni jobb iskolákba!
2023. ápr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: milyen átlagot?

Sok iskola a létszámért küzd, a fejkvótáért, és egy átlagos iskola szinte bárkit átvesz, ha nincs súlyos magatartás problémája.


Nem tudom, milyen iskolában dolgoztál, talán valami elitképző, hogy abból indulsz ki.

2023. ápr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es nyilván! Miért szerinted ki akar futottak még iskolába járni, ahonnan az egyedüli út a gyártósor? Milyen igénytelen fiatal elégszik meg az ilyennel?
2023. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: jó, most már egyértelmű, hogy egy napot nem dolgoztál iskolában.
2023. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Barkit atvesznek barmelyik iskolaba, ha megvan hozza a kepessege, nem kell hozza semmi ne okoskodj mar.

12.-ben valtottam iskolat utoljara, gepesznek tanultam szakgimiben majd atmentem egy nemet tanitasi nyelvu gimnaziumba ugy, hogy soha nem tanultam nemetet, soha nem volt se kemiam, fizikam, biologiam, semmim.

3 honap alatt a 0-rol felhoztam magam egy olyan szintre hogy a vizsgak meglegyenek hogy atvegyenek.

Semmilyen atlagot nem kernek, csak akkor ha kozepiskolaban vagy, es egy nivosabb suliba mennel.

Es barmelyik iskolabol el lehet menni barhova tovabbtanulni, nincs olyan iskola, ahonnan egyenes ut vezet a gyartosorba.

A top iskolakban is vannak eletkeptelenek, akik csak gyarban fognak kikotni, de ismerek olyan szakmunkast aki fogorvos lett :)

2023. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!