Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még esélyem a fizika meg...

Van még esélyem a fizika meg matek 1-est kijavítani?

Figyelt kérdés
Mindkettőből 1,5-re állok. Akármennyire tanulom, nem értem őket.

2023. ápr. 2. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha a szüleid meg tudják engedni, érdemes volna a hátralévő 3 hónapra magántanárt fogadnotok. Ha ugyanis tényleg nem érted, akkor az erőlködés általában sehova sem vezet.
2023. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ki tudod javítani. Viszont nem mindegy, hogy mennyi jegyed van belőlük. Ha normális tanárod van, akkor beszélj vele a problémádról, mert ez is sokat segít.
2023. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de 2-esnél jobbat ne várj.
2023. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Azon múlik, hogy mennyi dolgozatot írtok még, meg hogy a tanárod mennyire támogat. De kettesre szerintem viszonylag egyszerűen ki tudod javítani év végéig, ha minél jobb jegyeket szerzel és egyest egyáltalán nem. Ha megengedhetitek magatoknak, célszerű lehet magántanárhoz járnod, amivel be tudod pótolni a lemaradást. Persze ha nem lehetséges se ess kétségbe, ott vannak a tankönyvek meg a net, plusz szüleidet/tesódat is megkérheted, hogy segítsenek.
2023. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!