Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent ha gyorsan végzek...

Mit jelent ha gyorsan végzek a rajz szóbelin?

Figyelt kérdés
Igazából csak tagozatra jelentkeztem nem művészeti iskolába, de annyi volt az egész, hogy vetett pár pillantást a rajzaimra, kikérdezett egy képről és megkérdezte miért szeretnék oda járni. A portfólióm úgy gondolom megfelelt, de különösképp nem kérdezett róla. Az érdekelte magamtól fejlődtem vagy tanárhoz jártam. Plussz semmiféle reakciót nem láttam az arcán. Valami tipp, hogy miért történt ez? Lehet egyből leszűrte a tudásom, és ezért nem "nyaggatott" vagy csak nem gondol elégnek?

2023. márc. 6. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Leövey
szóbeli
iskola
felvételi
rajz
sűrgős
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Közöd nincs a rajzhoz
2023. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szavazás véletlenül maradt ott
2023. márc. 6. 19:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, de köszönöm az értelmes választ :) A vizsgáztatóról egyébként említették, hogy szűkszavú és utánam is elég gyorsan végeztek ahogy láttam
2023. márc. 6. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg?
2023. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam valaki már járhatott így előző években, és kívácsi lennék az eredmnényére. Sajnos ismerősöm nincs aki megfordult volna ebben az iskolában.
2023. márc. 6. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

Értelek de nem kell butaságot kérdezni. Ez van. Majd megy a papír h hova vettek fel addig ülj a popódon okéska?!

Kívánom h sikerüljön de ez csak egy felvételi lehet h fáradtak voltak, sokan voltatok nem fognak leállni veled percekig de nézd a jó oldalát beadtad. Amit kell aztán ennyi. Nyugi kiscsajszi!

2023. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!