Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Budapest...

Mi a véleményetek a Budapest Brithis International School-ról? (BBIS)

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok, vagy csak hallomás bármi jöhet!

#Budapest #iskola #pénz #magániskola #BudapestBrithisInternationalSchool
2023. márc. 4. 07:14
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha így írod szerintem könnyen bekerulsz
2023. márc. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak poén :D
2023. márc. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt szomszéd gyerekek oda jarnak... Van 4-5olyan gyerek az osztályban, aki szemtelen, tiszteletlen... Már első évben visszabeszelnek a tanarnak. A pénzzel együtt nem adtak nekik normális értékeket.


Ugyanúgy lehet itt is rossz osztalykozosseget kifogni...meg jót is persze.

2023. márc. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénzes influenszerek egyetemenek szoktak emlegetni😅 szerintem jobban jársz egy bge vagy bármilyen egyetem gazdasági szakanak angol nyelven, de persze ha oda akarsz menni. És kivételek mindenhol vannak, de nincsenek valami jó hírek róla
2023. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyom nélkül múltak el eddigi angolóráid, akkor az én véleményem segít a legkevesebbet rajtad.
2023. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!