Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lett a mark my professor...

Mi lett a mark my professor oldalla?

Figyelt kérdés
Már teljesen más weboldal jön be helyette, és a wikipédia is csak multidőben hivatkozik rá. Ennyire nem nézték már az emberek? Pedig az egyetemen ahova járok, ugyanúgy néztük mindig a tanárokról alkotott véleményeket.

2023. febr. 24. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi történt vele, de mi két éve még bőszen nézegettük rajta, hogy kihez lenne érdemesebb felvenni a tárgyakat. Szerintem nagyon hasznos volt és engem is érdekelne, hogy miért törölték.
2023. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem még szeptemberben, úgy emlékszem. A mostani tárgyfelvétel előtt már nem tudtam.
2023. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az utóbbi egy évben is már nagyon akadozott,hol betöltött hol nem.

Szerintem elhanyagolták az volt a baj.

2023. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csak hibaüzenetet ír ki.

Időnként elérhetetlen az oldal, aztán fel szokott támadni, évek óta ez van. Majd helyrepofozzák.

Addig is, ha ráguglizol egy tanár nevére úgy hogy XY site:markmyprofessor.com akkor a tárolt változatban (cached) még jó eséllyel hozzá tudsz férni.

2023. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha lehal az oldal, de 2 hete nálam még simán működött
2023. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, hát úgy látszik tényleg beszántották az egész oldalt...
2023. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ezért nagyon nagy kár. Láttok még esélyt, hogy visszajöjjön?
2023. febr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig még néhány hónapja tudom, hogy létezett!

Lehet mostanra sikerült valamelyik kevésbé fényesen kommentált tanárnak megszorongatnia az oldalt. Igazából, személyiségi jogok kapcsán eleve aggályos volt az egész. Viszont, már máskor is volt olyan, hogy rövidebb-hosszabb időre eltűnt az oldal, még nem kell talán szomorkodni.

2023. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Web archive oldalon betölt:

[link] [link]


Igaz keresni nem lehet..

2023. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mostanában szakadatlanul működik
2023. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!