Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akad köztetek olyan, aki a...

Akad köztetek olyan, aki a szegedi egyetemre jár levelezőn?

Figyelt kérdés
Általános jellegű kérdésem lenne, amire a neten eddig nem találtam választ.

2023. febr. 22. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Mi lenne az általános jellegű kérdésed?
2023. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, szuper, köszönöm a jelentkezést :) Szokásban van-e az SZTE-n mostanában olyasmi, hogy az elsőéves levelezősöknek a legelső félév elején egyhuzamban több napot, akár egy hetet folyamatosan Szegeden kell tölteniük az oktatás miatt?

Azért kérdezem, mert évekkel ezelőtt jártam levelezőn máshová, és ott így kezdtük a legelső szorgalmi időszakot, egy hét ottléttel. Azalatt volt valami eligazítás + egy csomó tárgyból az első előadások. És nem tudom, hogy ez általános-e, vagy csak ott volt valami helyi sajátosság.

Alapképzésről lenne szó.

2023. febr. 22. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A magam részéről még soha nem hallottam ilyenről, de ez nem jelent semmit. Ez ugyanis nem általános jellegű kérdés, hanem karonként eltér. Én a GTK-ra járok mesterre levelezőn, ott félévente 5 alkalommal van péntek-szombaton oktatás, és ennyi. De tudok olyan TTIK-s szakról is, ahol a levelezősöknek majdnem minden pénteken és szombaton bent kell lenniük. Az illetékes TO-nak érdemes írni ezügyben.
2023. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából nem is tudom, mit aggódom ezen már most, amikor még azt sem tudom, felvesznek-e egyáltalán :) Csak szeretek mielőbb felkészülni dolgokra. Mindenesetre nagyon köszi a válaszokat!
2023. febr. 22. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónál pl havi 1 oktatási hét van
2023. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Neked is köszönöm
2023. febr. 22. 21:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, aki esetleg később jár erre, és hasznos lehet neki: szeptember elején volt egy orientációs nap, amikor délelőtt kérdezni lehetett (volna) oktatóktól és felsőbbévesektől, délután pedig volt egy másfél órás tájékoztató az egész kar elsőseinek. Szakos tájékoztatókat is tartottak, minden szaknak más időpontban.
2023. szept. 22. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!