Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika írásbeli érettségi...

Informatika írásbeli érettségit csak Linux op. rendszeren lehet teljesíteni?

Figyelt kérdés

Már 10 éve elballagtam, most szeretnék beiratkozni anyagmérnök szakra, viszont kell hozzá még egy reál tárgy. AZ infót választottam. Érettségi jelentkezésnél ki kell tölteni egy ilyen nyilatkozatot:


[link]


Ezek szerint Linuxon kell teljesíteni az érettségit, és még csak nem is Office programokkal? Ez nekem nagyon fura.


2023. febr. 12. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom hol találtad ezt de én tavaly közepeztem infóból és windowson csináltuk office programokkal.
2023. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm, fura, én még erről nem hallottam, de biztosan lehet Windows-t is használni. Ugyanis nálunk az összes gépen Windows 10 van és szervezenk is informatikából érettségit, én pedig nem hiszem, hogy a gépekről leszedik a 10-et, és felrakják rá a Linuxot, aztán majd vissza.

Honnan van ez a nyilatkozat?

2023. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thunderfairy ***** válasza:
81%
Linux-on is office programok vannak. LibreOffice, OpenOffice, WpsOffice, stb. Még válogathatsz is közűlűk.
2023. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem voltam elég figyelmes, Win10-et is lehet választani egy másik nyilatkozatban.


Utolsó: Köszi, Office a köznyelvben MS Office-t jelent.

2023. febr. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!