Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Otthagytam 2 éve egy egyetemi...

Otthagytam 2 éve egy egyetemi szakot, de most mégis megcsinálnám, ha újra jelentkezem, a teljesített félévemet jóváírják?

Figyelt kérdés

2 éve, hogy otthagytam az előző szakomat, azóta mást tanulok, sokat változtam azóta, máshogy látom a dolgokat, és folytatnám a jelenlegi szakom mellett, ha újrajelentkezem, akkor amit már teljesítettem, az elfogadják? tegnap léptem be a neptunba, és még ott van minden. És ha másik egyetemre jelentkeznék ugyanerre a szakra (azért mert közelebb lenne) az már gondolom bonyolultabb lenne. Van valakinek tapasztala ebben?

köszi



2023. febr. 10. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Mindkét esetben új felvételivel kerülhetsz be és kredit elismeréssel tudod a tárgyaidat elismertetni. A felvétel után a támogatási időbe beleszámít az első tanulmányok ideje is. PL. egy 6 féléves képzést 8 félév alatt kell max. elvégezni, különben utána fizetősre tesznek.
2023. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!