Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételivel kapcsolatban...

Felvételivel kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom, hogy az előrehozott érettségit és a nyelvvizsgát is nekem kell feltölteni, vagy azt az iskola intézi és nekem csak a jegyeimet kell feltölteni?

2023. febr. 10. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak a jegyeket kell. Felvin jól le van írva minden, ha elolvasod az infókat a kitöltés közben, akkor látni is fogod az ehhez tartozó részt
2023. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, utána már rájöttem:) köszi!
2023. febr. 10. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A középiskola semmit sem tölt fel a felvire, ezzel kapcsolatban mindent neked kell csinálnod.


Az érettségiket nem kell feltölteni, mert azt le tudja kérdezni a rendszer egy központi adatbázisból (de ezt sem a középiskola tölti fel). Egyébként az előrehozott érettségik nem is hivatalos eredmények. Majd csak akkor válnak azzá, ha megszerezted az érettségi bizonyítványodat.


A nyelvvizsgát sem kell lefotózva feltöltened a dokumentumokhoz, úgy mint a középiskolai bizonyítványt, de az ADATAIT FEL KELL VINNED (különben honnan tudnák, hogy van nyelvvizsgád?).

2023. febr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!
2023. febr. 11. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!