Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom ellenőrizni Neptunba...

Hol tudom ellenőrizni Neptunban, hogy milyen tárgyakkal vagyok elmaradva?

Figyelt kérdés
Az utolsó félévemnél járok, tudomásom szerint 1-2 jegybeírás korábban elmaradt, volt amit teljesítettem de nem volt felvéve és nem tudom elmaradtam -e valamivel. Elvileg a leckekönyvben kellene látnom, de ott csak az előző félévet mutatja. Mi ennek a módja, ugyanis amivel elmaradtam szeretném erre a félévre felvenni.

2023. febr. 4. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanulmányok ---előrehaladás fülön
2023. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sehogy nem lehetett, mert olyan tárgyakat is hiányjellel jelölt meg, amiket teljesítettem. Nálunk megmondta a Tanulmányi Hivatal, csak rajtuk keresztül lehet, és emailben. Ha előveszel egy tantervet, igazából magadnak is elkezdheted pipálgatni, csak ehhez tudnod kell, hogy mi az, ami tényleg megvan, de azt a jegybeírásnál látod.
2023. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

A leckekönyv nem csak az előző félévet mutatja, hanem bármelyiket, csak ki kell választani... Sőt, Minden félév opció is van, tényleg mindent megjelenít.


Az Előrehaladás rész nálunk is teljesen átláthatatlan volt. Én kinyomtattam a mintatantervet ahogy #2 is írta, és az alapján tartottam számon a tárgyaimat.

2023. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kilistázod a neptunban a tárgyakat és ott beállítod hogy csak azt mutassa amit nem teljesítettél.
2023. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!