Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten élő diákok, titeket...

Budapesten élő diákok, titeket mi vett rá arra, hogy vidéki (esetleg határon túli magyar nyelvű) egyetemre jelentkezzetek?

Figyelt kérdés

Én ilyen helyzetben vagyok, jövőre érettségizem. Nem szeretem az itteni folyamatos nyüzsgést, talán túl lassú vagyok ehhez a városhoz vagy nem tudom. A nagyszüleim vidéki kisvárosban élnek, ott sokkal jobban érzem magam és minden van, ami kell (igaz, azért a hazai egyetemvárosok ennél a helynél lényegesen nagyobbak).


Van akinek hasonló volt az indok? Vagy olyan szakra mentetek, ami csak egy-két adott helyen érhető el magas szinten (pl. Nyíregyháza, repülőmérnök)? Netán nem volt elég pontotok és a második - harmadik helyen megjelölt vidéki egyetemre felvettek?


2023. febr. 3. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem volt Budapesten levelezőn a képzés.
2023. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!