Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményed a jogász...

Mi a véleményed a jogász hallgatókról?

Figyelt kérdés

Nem lehet egy kalap alá venni embereket, mert egy helyen, egy szakon tanulnak, de mégis vannak vonások amelyek megkülönböztetik egyes karok hallgatóit.

Joghallgatók milyenek?

Úgy mindenestül...


2010. okt. 3. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személyesen úgy kb. semmi, viszont a bátyám jogot tanult, és ő azt mondta, h a jogász hallgatókra pl. az jellemző, h igényesen, elegánsan öltözködnek általában, főleg pl. a matematikus hallgatókhoz képest, akik nem sokat adnak külsejükre, amit nem úgy értek, h ápolatlanok, de "célnak megfelelő" ruhákat hordanak inkább ;)
2010. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokkal elegánsabbak én is így hallottam.

És amúúgy, ha nem csak a külsőt nézzük?

2010. okt. 4. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem azért elegánsabbak, mert jogot tanulnak, hanem mert ügyvéd az apjuk, és otthonról ezt a stílust hozták magukkal.

Aki meg nem ilyen családból származik, az csak nem akar kilógni a társai közül.

2010. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le a kalappal azok előtt,akik ezt a száraz tömény anyagot meg tudják tanulni.Én irígylem az eszüket.
2010. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nekik nem száraz hanem érdekes.

De az egyetem krémje a jogászok úgy hallottam.

2010. okt. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!