Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha nagyon rossz...

Mit tegyek, ha nagyon rossz lett a felvetelim?

Figyelt kérdés
Ma irtuk a felvetelit, es a matek nagyon rosszul sikerult. 18 pontos lett:( Nem tudom, h van e meg lehetosegem normalis gimibe kerulni. Nem is ertem, en itthon mikor atszamoltam megoldokulcs alapjan, 25korulit szamoltam. Hetente 2x mentem korrepre, rengeteget keszultem. A magyarom szerintem 40+ lesz, az jol sikerult. Most az atlagom is eleg jo, 3 tantargybol vagyok negyes. Egyaltalan szobelire behivhatnak egy kozep kategorias gimibe?:(

2023. jan. 21. 17:50
 1/4 citromfűlevél ***** válasza:
100%
ha neked nehéz volt, aki olyan sokat készült, akkor biztos mindenkinek nehéz volt, ezért alacsonyabb lesz a ponthatár is. nyugi. :)
2023. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Attól még, hogy te csak ennyi pontot számoltál, simán lehet, hogy több lesz. A tanárok attól még, hogy a végeredményed nem lett jó, lehet, hogy a számolásra adnak részpontokat! Ne csüggedj el!
2023. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem olyan szörnyű. Az országos átlag matekból 20pont körül szokott lenni. Most sokan nehéznek találták, lehet, meg meg is haladod az átlagot. A magyar meg még fel is húzza, bár, azt még sokan dicsérték, lehet, hogy ott idén magasabb lesz, mint szokott. Összességében szerintem ez legalább átlagos. 50-60pont körül már nem túl erős gimikbe be szoktak hívni szóbelizni. Ráadásul, ahogy írták, lehet kapsz részpontokat is, amit te nem számoltál. Korai még elkeseredni szerintem.
2023. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem is 18 pontos lett a matekom, 45 pontos a magyarom (még 2018-ban), mégis felvettek egy viszonylag erős gimibe (biológia-kémia tagozat). Azóta már orvostanhallgató vagyok, éppen az első vizsgaidőszakomat töltöm. :D Tehát ne keseredj el, bőven van esélyed bekerülni egy jobb gimnáziumba, főleg, ha a szóbelin megnyered magadnak a tanárokat. Fel a fejjel, szurkolok! ;)
2023. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!