Sose leszek gazdag ?

Figyelt kérdés

Kettes matekoskent esélytelen a számolásos egyetemi szakok.

Mi a megoldás hogy sok pénzt keresek nőként? Marad a komédia vagy a jogász szak ? Melyiket ajánljátok?



2023. jan. 21. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Onlyfans


Amúgy ha leülnél napi 1 órát foglalkozni a matekkal, akkor lehet jobban menne.

2023. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem próbálj szerencsét!


Ha a gazdagságon töröd a fejed, akkor szerencsét kell próbálnod vagy online kaszinóban, vagy pókeren, vagy lottón, vagy tőzsdén. Én online kaszinóban nyertem rengeteg pénzt rouletten! Neked is ezt ajánlom, mert nem átverés. A golyót előtted dobják. Az élő kártyás játékoknál a paklit előtted keverik. Ne hidd azt hogy minden egy átverés, és hogy amit akarsz, azt nem érheted el. Sok szerencsét hozzá!:)

2023. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Hát a komédiával ebben az országban szerintem csak néhány ember tud megélni, a jogász szakkal meg épp az a baj, hogy pont ilyen megfontolásból mennek rá rengetegen, közben meg már a piac sem tudja felszívni a sok jogászt, és alacsony fizetésért tanulnak és dolgoznak nagyon sokat. Jogászi karrierhez vagy egetverő tehetség vagy kapcsolat kell. Nőként jelenleg én a legjobb lehetőségnek a fodrász-műkörmös-kozmetikus kombinációkat javasolnám. Esetleg az IT-szakmák között érdemes szétnézni, ha nem vagy matekos, ott valamilyen kevésbé matekos részt kinézni.
2023. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hogy most nem megy a matek, egy pillanatnyi állapot. Az iskola lényege pont az, hogy dolgozz rajta és fejleszd azt a területet, ami nem megy annyira, mint a többi. Ami már amúgy is jól megy, azon kevesebbet kell dolgozni, hogy menjen.


A matek rendkívül fontos és komoly lehetőséget hagysz ki, ha elfogadod, hogy nem megy.


Ráadásul a matek logikus és ésszerű, csak meg kell érteni az alapjait, hogy legyen mire építkezni később. Foglalkozz vele, hogy menjen. Minél előbb kezdesz el foglalkozni a matek hiányosságok fejlesztésével, annál kevesebb lehetőséged marad ki az életben.w

2023. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gazdag nem (csak) attól leszel, hogy milyen szakmát választasz és mennyit keresel, hanem főleg attól, hogy a pénzed fel mit és hogyan kezdesz az életed során.

Ha megfontolatlanul költesz, akkor egyre több pénzre lesz szükséged. Ha megismered a pénzügyi világ működését és megfontoltan használod a pénzedet, akkor akar kevesebb pénzből is könnyebben ki tudsz jönni. És ennek zöme egyáltalán nem bonyolult matek.


Bármilyen szakmát választasz, a pénzügyi ismeretekre mindenképp szükséged lesz, hogy gazdagon élhess!


Sok jó és hasznos könyv is van a témáról, de talán erre a legkönnyebb elindulni:


[link]


https://www.youtube.com/playlist?list=PLuZt2T3kHxp15mbnjXNYC..

2023. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Komédiát ne, az egy kamu diploma. Ez a kettő közül a jogász jobb.

Egyébként kettes matekkal is túlélhető az egyetemi matek. Bátyám mindig is 2-es volt általános óta matekból, most meg mérnök lesz :D

Esetleg természettudományi szakok? Van ahol nem igazán kell matek, például biológia, meterológia, geológia.

2023. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakori helyett matekozhatnál is. Keress 1 gazdag férjet, erre az 1etem jó hely.
2023. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!