Üzleti főiskola?

Figyelt kérdés
Sziasztok, idén tervezem a főiskola elkezdését, és nem vagyok teljesen biztos abban, hogy mit válasszak. Nekem a legjobban tetsző opció valamilyen üzleti iskola lenne(kereskedelem-marketing), de nem tudom milyen mértékben van benne matek, levelező érettségire jártam, ott is gondjaim voltak a matekkal, magántanár segítségével kettessel teljesítettem, a többi tantárggyal nem volt probléma, hármas-négyes eredményekkel sikerült zárnom munka mellett. Másik opció az az agrár szak lenne, mert családi gazdaság szintjén is ebben tevékenykedünk. Tanulás/magolás sosem tartozott az érősségeim közé(Lusta voltam a könyvet is kinyitni), de mindig teljesítettem az elvárt követelményt, sokszor nem is rossz eredményekkel. Ti a leírtak alapján mit ajánlanátok?

2023. jan. 18. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Azt ajánlanám, hogy kösd fel a gatyát. Nem rosszból, de bármilyen szakra jelentkezel, muszáj lesz tanulni.
2023. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!