Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mitől függ hogy a diploma...

Mitől függ hogy a diploma /oklevél bizonyítványnak milyen színű a borítója?

Figyelt kérdés
Lehet hogy jelentéktelen , de érdekel. Én most kaptam meg és nekem zöld. De láttam barnát , kéket , sőt még vöröset is.

2023. jan. 17. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A vörös diploma - legalábbis nálunk - azoknak járt, akik végig kitűnőek voltak egyetem alatt. Illetve azt hiszem, bizonyos arányú 4-es belefért.
2023. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki vöröset kap...


Egyébként az egyetem dönti el. Elte-n, sote-n kék, bme-n vörös, Pázmányon,bge-n zöld, oe-n asszem szintén vörös. Amilyet berendelnek.

2023. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem és kar függvénye.
2023. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért van lepontozva az #1. Régen tényleg így volt, ma szerintem semmi jelentősége nincs már a borító színének. Aki kiemelkedően teljesített az kitüntetéses oklevelet kap -legalábbis nálunk-.
2023. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

4, Most öregnek érzem magam. :D Tíz éve diplomáztam, nem volt az olyan régen. :)

A lepontozást én sem értem, oké, hogy egyetemenként más lehet, de attól még az is valós amit én írtam, hogy emiatt lehet akár szakon belül is különbség. Nem azt írtam, hogy mindenhol így van, csak hogy nálunk pl. így volt, és ez is lehet egy ok.

2023. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem a 10 évvel ezelőtt kiadott diplomákra gondoltam, hanem a ‘80-as évekre, akkor tuti fixen így volt.
2023. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VZ2 válasza:
#4 Azért, mert legtöbb kattingató meglátva a "Vörös diploma" kifejezést a válaszodban, el se olvasta végig, és a maci-laci-ra (Marxista-Leninista) gondolt, ami igencsak zavarja, mert neki vagy a feljebbmenői között lehet ilyen semmit sem érő kamu diploma a családban.
2023. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VZ2 válasza:

Bocsánat, nem maci-laci, hanem Foxi Maxi :D

[link]

2023. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem maci Laci diploma kell!
2023. febr. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!