Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha idén tavasszal megcsinálok...

Ha idén tavasszal megcsinálok egy angol nyelvvizsgát, azt fel tudom majd tölteni a felvire?

Figyelt kérdés
Most sikerült eldönteni, hogy milyen szakra akarok menni, de hogy elég pontom legyen, kéne hozzá egy angol nyelvvizsga. Ha még tavasszal megcsinálnám, fel tudnám tölteni felvire?

2023. jan. 10. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De azért a “tavasszal” ne május végén legyen.

Nekem legalábbis a június elején csinált nyelvvizsgám ÉPPHOGY nem érkezett meg a júliusi feltöltési határidőre (nélküle is meglett a pontom), de a március-április környékén csináltak simán megérkeznek (szerintem a májusiak is).

2023. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De május eleje legyen a legkésőbbi időpont, amire jelentkezel. Én május 5-i időpontra mentem anno és a dokumentumpótlási határidő vége előtt 2 nappal tudtam átvenni a bizonyítványt.
2023. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de úgy számolj, hogy sok helyen két hónap (60 nap) is lehet, mire kiadják a nyelvvizsga bizonyítványt. Nézd meg a kiszemelt nyelviskola weboldalán, hogy náluk mennyi idő alatt lehet átvenni a bizonyítványt a vizsga napjához képest.
2023. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az ECL-t tavaly 72 nappal a vizsga után kaptam meg, éppen utolsó előtti nap tudtam bevinni az egyetemre, hogy diplomaosztóig kiállítsák az oklevelemet.
2023. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!