Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a bábolnai Pettkó Szandter Tibor Lovasiskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

12 nap van hátra a felvételiig. Vannak terveim az igen közeljövőre nézve. Középiskola elképzelések közt megfordult a fejemben a bábolnai Pettkó Szandtner Tibor Lovasiskola is. Most elsősorban olyan diáktársaimhoz fordulnék, aki vagy szintén ott tanul, vagy ott végzett. Lenne pár kérdésem hozzátok, mert hallottam hideget-meleget. Értékelném, ha segítenétek. Az első és egyben a legfontosabb kérdésem az lenne, hogy ad-e érettségit?

Illetve szeretném tudni: Mi az az Ölbő? Mit csináltok gyakszin? Mikor lovagoltok (milyen időközönként, mennyit)? Tényleg van olyan, hogy hétvégén is van gyakszi, és akkor be kell menni (Olvastam ilyet egy mémben, nem tudom mennyi a valóságtartalma.)? Megérne nekem kolisnak lenni? 5:55-kor el kéne induljak itthonról, hogy beérjek Bábolnára és rengeteget kell átszállnom. Mennyire színvonalas az oktatás (milyenek a tanárok, a légkör, stb)? Ha jól tudom nincs felvételi, hanem a jegyeid alapján döntenek. Az elbeszélgetésen miket szoktak kérdezni? Van feltétel szabva, hogy min. hány éve kell hogy lovagolj? És az utolsó kérdésem pedig: Megbántátok hogy ide jöttetek, vagy teljesen meg vagytok vele elégedve?

Előre is köszönöm szépen a válaszadást és a segítséget! Szép napot :)


2023. jan. 9. 14:55
 1/1 anonim válasza:
Én is pont ezeket szertném kérdezni. Valaki ha tud adjon választ, ha lehetséges. Köszönöm:)
márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!