Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumok van Pesten...

Milyen gimnáziumok van Pesten vagy esetleg Bács-Kiskun megyében?

Figyelt kérdés
Közepes nehézségű gimibe szeretnék menni mert olyan inkább 4-es tanuló vagyok mint 5ös, de tanulni azért annyira nem szeretek.Néztem a kecskeméti Katedra gimnáziumát is de nagyon sok rossz véleményt halottam róla.Aki tud lécci segítsen mert mindjárt iskolát kell választani de még fogalmam sincsen hogy milyet hol.Jah és azért az is fontos lenne, hogy legyen kollégiuma az iskolának, és azért a társaság ne legyen rossz.Válaszokat előre is kössz. L/13
2010. okt. 2. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah bocsi milyen gimnáziumok vannak? helyesírásért bocs.
2010. okt. 2. 15:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Krk Szilády Áron Gimnáziuma Kiskunhalas Nem a legkönnyebb,de nem is a legnehezebb gimi. honlap: [link] írj privátba,ha többet akarsz megtudni
2010. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!