Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre mikortól lehet...

Egyetemre mikortól lehet jelentkezni? Azt írja a felvi,hogy december második fele de én nem látom csak a kersztfelvételist.Rendes szeptemberben induló képzésre akarok jelentkezni.Várjam meg a januárt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd jövő év elején kell jelentkezni, a felvi.hu-n fent lesz minden információ.
2022. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm!
2022. dec. 20. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Február környékén szokott lenni ha jól emlékszem
2022. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Februar 15 a hatarido, addig lehet jelentkezni. December masodik feleben kezdodik az e-felveteli, konkretan ma kellett volna, december 20-an. Forras peldaul itt: [link]

Vagy itt: [link]

Hogy miert csuszik a dolog, az rejtely.

2022. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindegy még úgyis van idő.
2022. dec. 20. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma nyitották meg a rendszert. De ahogy a többiek is mondták, február 15-ig még van idő bőven.
2022. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma nyitották meg, de én szerettem volna tudni a meghirdetett helyek számát az adott szakra, de pont azt nem írják sehol.

Viszonytási alapként jó lett volna, mert pl. ha kevesebb helyet hirdetnek meg, akkor magasabb lesz a ponthatár a felvételhez. Már nézegettem az előző éveket, és sokat számít.

2022. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok ma sem jelentkezni kaptam kódot az e-felvin minden, de azt írja hogy useradmin nem létezik.

Most akkor mivan?

2022. dec. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!