Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik annyira hatékonyan és...

Akik annyira hatékonyan és "sallangok" nélkül tudnak puskázni, ők kicsit pszhichopaták?

Figyelt kérdés

Az egyik gyerekkori barátom is ilyen.

Neki 3 diplomája van, pedig még a 30 sem töltött be.Egy mérnöki alap, plusz közgáz alap+mester.

Ő úgy puskázott, hogy abszolút nem nem izgult, semmiféle lelkiismeret-furdalást nem érzett miatta.Használt mindent, kicsi cetliktől kezdve a telefonon át a kicsi csalós fülhallgatóig.

Sohasem bukott le.

Ő hazudni is nagyon jól tud, amikor hazudik még maga is elhiszi.Szóval, szerintem ő egy kicsit pszhichopata.



Én is puskáztam, 1-1 választ kinéztem, de mindig nagyon izgultam, szinte remegett a kezem.Meg utána volt egy lelkiismeretfurdalásosom, annak ellenére,hogy sikeres volt a vizsga.


2022. dec. 13. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a legtöbb ember puskázik. Én mindig szoktam, nem nagy dolgokat, pár képlet amit összekeverek, ilyesmik
2022. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ennyiből még nem derül ki, hogy pszichopata vagy sem. Nem mindegy pl. az sem, hogy mennyire együttérző másokhoz. Szerintem olyan nincs, hogy csak egy kicsit pszichopata valaki.
2022. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"utána volt egy lelkiismeretfurdalásosom, annak ellenére,hogy sikeres volt a vizsga"

Nem annak ellenére, hanem pont azért, mert.

2023. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!