Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kap állást egyetemen...

Miért kap állást egyetemen kontár?

Figyelt kérdés
Nem nevezem meg, mert nem az a cél, hogy ellene uszítsak. Magát a helyzetet nem értem. Magyarország egyik legjobb egyetemén tanszékvezető volt olyan tanár, akiről mindenki azt gondolja, hogy nem ért a szakmához. Nem a hallgatók, hanem a tanárok (is). Témavazetőmtől is tudom, de eleve nyílt titok, PhD-sok és mindenki tudja, de szerintem bárki észreveszi. Tanáok is mondják, ha nem is ilyen nyíltan. Nem ott tanító, de szakmabeliek pedig nyíltan. Az illető még szerepel is itt-ott, és a laikusok azt hiszik, hogy az a szakmaiság, amit ő képvisel. Vannak, akik nevetnek rajta, vannak, akik szidják, de szerintem ez az egyetem sara, és az egyetemnek kéne szégyellnie. Múltkor is valami olyanról beszélt egy rendezvényen, ami már áltudományba hajlott, de mögötte büszkén lógott az egyetem molinója. (Lehet, hogy nem ő adott elő egyedül, de akkor is.) Miért tud ilyen ember érvényesülni?
2022. nov. 21. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt legalább leírhatnád, hogy kb. milyen tudományág...
2022. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig vannak az adott kurzusnak kegyeltjei. Ennyi.
2022. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nagyon kevés az egyetemi oktató. Ha minden kontárt kirúgnának, akkor alig maradna ember, aki tanítana.
2022. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Az emberednek meg van a megfelelő tudományos fokozata és hajlandó az egyetemi bérért dolgozni.


Te kontárnak tartod és más is de ez még nem jelenti azt, hogy tényleg az.

2022. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
rébuszkérdés...
2022. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!