Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez kizaro ok,parhuzamosan...

Ez kizaro ok,parhuzamosan szakma es egyetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elkezdtem szeotemberben a villanyszereloit estin, de elegge gyenge a kepzes, tanarom szerint erdemes lenne megprobaljam a mernokit, jol mennek a szamitasok(ezen a szinten) lenyeg az lenne,hogy be akarom fejezni a villanyt is, igazgatosag engedelyezi azt,higy csak vizsgakra jojjek be, igy felvetelizhetek mernokire?(nappali) nem uti egymast a ketto?(itt a suliban nem tudtak megmondani)
2022. okt. 25. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mehet egyszerre a kettő. Én is hasonlóan járok be. Bár nálunk a szakmán se gyenge a képzés és vannak elvárások.
2022. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De, szerintem időben üti egymást a kettő. Viszont mindenképpen érdemes lenne az egyetemmel megpróbálkoznod.


Ami nem üti egymást, az a szakmai nappalin és például egy gazdasági szak levelezőn. Nézd meg, van-e gazdaságinformatika levelezőn, lehet, hogy az tetszene!

2022. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Volt egy évfolyamtársam, penge volt számolásból, szakma sztárja versenyt nyert stb. Na eljött az idő, jelentkeztünk az egyetemre (mérnöki kar), ét ez az okos gyerek az első félévben kibukott, kifogott rajta az egyik matekos tárgy 😬 Ezzel csak azt akartam mondani hogy ne gondold hogy könnyű lesz attól mert neked megy a számolás. Majd ha a diff egyenletet, itegrálások is profi módon mennek, akkor picit hátradőlhetsz.
2022. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idoben? Nezegetem itt pte mik orarendet kb hetfotol szerdaig kell bejarni, es villanyszereloire meg csak vizsgaznom kene bemenni.
2022. okt. 25. 11:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Gazdasagi dolgok nem nagyon erdekelnek :/
2022. okt. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!