Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell hordani a szalagot...

Kell hordani a szalagot végzősként?

Figyelt kérdés
nem nagyon akarom hordani, a csaladom mondja hogy ez szokas, stb..
2022. okt. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokás, de nem kötelező.
2022. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se hordtam, mert azt mondták, ha elveszíted, szerencsétlenséget jelent az érettségin. Ez persze csak babona, de ezek után nem mertem hordani, inkább elraktam otthon biztonságos helyre. Tehát ahogy jól esik.
2022. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hét utáb elhagytam véletlenül, de senki sem szólt rám, hogy mégis miért nincs rajtam.
2022. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anno a buszon láttam, hogy a gimisek hordják, és nagyon ügyeltek rá, hogy látszódjon (vidéki elit gimnázium)

Nálunk a szakközépben sajnos már annyira ez nem volt szokás.

Megkaptuk a szalagunkat januárban kb és ennyi, pár hétig hordtuk, aztàn a télikabáton maradt, ami szépen ment a szekrénybe :/


Szerintem ha büszke vagy magadra, a sulidra tedd ki, hadd lássa mindenki, hogy tavasszal érettségizel és az is làtszik hol…

Gratulálok, sok sikert!

2022. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4: mi tavasszal átraktuk a kabátról a hátizsák pántjára, akkor nem kellett cserélgetni, de mégis majdnem a mellünkön volt :)
2022. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!