Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisképzős portfóliómba mit...

A Kisképzős portfóliómba mit érdemes bele tenni?

Figyelt kérdés

elsősorban grafikára szeretnék menni(bár beírom a festő, és a fotográfus szakmairányt is) nem tudom miket érdemes a portfólióma tenni


arra gondoltam, hogy egy porté, egy csendélet és egy drapéria rajz kéne bele, de nem tudom ez mennyire reális.

a másik amint gondolkoztam, hogy mennyire kéne változatos technikákkal dolgoznom, mert eddig csak grafit és színesceruza rajzokat készítettem komolyabban(meg nyílván ha komolyan gondolom a festést, olyat is teszek bele)



#rajz #KISKÉPZŐ #portfólió #rajz portfólió
2022. okt. 22. 20:46
 1/2 anonim válasza:
Szia!Én grafika szakra járok a Kisképzőben.A portfóliomban 5 rajz volt egy csendélet (temperával), illusztráció (filc toll),festmény (akrill),tanulmány rajz(akvarell),perspektíva (toll). Szerintem több eszközzel dolgozz,és adj be egy régebbi munkádat ,hogy lássák mennyit fejlődtél.
2022. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D
2022. okt. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!