Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárok hogy vezetik a...

A tanárok hogy vezetik a Krétát? Van saját laptopjuk?

Figyelt kérdés

Vagy a tanáriban van egy közös gép és mindenki azon nyomul?


Nekem logikus lenne, ha mindenki kapna saját gépet és azzal járna be órára, így ott helyben be tudja írni pl. ki hiányzik vagy mi az óra címe, mi a házi...


2022. okt. 20. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a szünetben,a tanáriban is beírhatja.
2022. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régen is vitték magukkal az osztálynaplót és órán írtak bele kézzel.
2022. okt. 20. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a kilencedikes diákok úgy a tanárok is igényelhettek laptopot. Én személy szerint a telefonomról írom be az enaplót.
2022. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. Köszi.

Te tanár vagy ezek szerint. Mi a tapasztalatod? Mit látsz magad körül? A tanárok hogy használják a rendszert? Megvárják, hogy összegyűljön egy bizonyos mennyiségű beírandó vagy inkább "real time" nyomják?

És ha utólag csinálják, akkor abba nem kavarodnak bele?

2022. okt. 20. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én este beírom az aznapi óráimat mert még emlékszem a hiányzókra. Sokszor már magán az órán elintézem az adminisztrációt. A haverom péntek délután intézi el ezt.
2022. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!