Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg akarom ölni magam a töri...

Meg akarom ölni magam a töri dolgozat miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulj. Ha pedig komolyan felmerülnek ilyen gondolataid, keresd meg az iskolapszichológust, és kérj segítséget.
2022. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szard le. Most komolyan, számít? Egy jegy a sok közül és úgysem leszel történész. Minden más meg kettes törivel is lehetsz.


Ennyit nem ér

2022. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a holnapi zh miatt.
2022. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit nézz messzebbre. Az a jó hírem van, hogy bár egy csomó karót beszedtem én is az iskolában, de soha, semmi jelentősége nem volt a nagybetűs Életben. Ahogy a bizonyítványoknak, az átlagoknak, a dicséreteknek és az intőknek sem. Egyszerűen tökmindegy.
2022. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmúlik és kinövöd.

Nekem 2-es, 3-as jegyeim voltak töriből világ életemben. Meglett az érettségim (2-es lett), de egy munkáltató se nézte a jegyeimet. Az volt a fontos, hogy meglegyen a bizonyítványom. Ennyi.

Szerintem nem baj, ha nem megy a történelem és picit elengeded (nem leszarod és megbuksz, hanem csak nem akarsz mindenáron 5öst kapni), DE cserébe legyen(ek) olyan tantárgy(ak), amikben kiemelkedően jól teljesítesz. Legyen az nyelv, matek vagy bármi.


Ne szomorkodj, menni fog az a dolgozat. Milyen témakörből fogtok írni és mikor?

2022. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A töri lényegtelen. Ha nem akarsz továbbtanulni, akkor azért, ha meg igen, akkor meg úgyis műszaki pályára fogsz menni, oda meg nem kell. Nem műszaki pályára meg ne menj, mert nem éri meg.
2022. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!