Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy egyetemen, zárthely...

Igaz, hogy egyetemen, zárthelyik alatt nem lehet kimenni mosdóba?

Figyelt kérdés

Ezt a pletykát hallottam ma: ha kimész mosdóba, azzal beadod a dolgozatot, és nem folytathatod.

Ez igaz?


Köszi a válaszokat!



2022. okt. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Tanára válogatja. De fordulj orvoshoz, ha nem bírsz ki 90 percet mosdó nélkül.
2022. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen általános szabály, de felnőtt emberektől mindenki elvárja, hogy tudjon egy-másfél órát a sheggén ülni.
2022. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
2. Szabály nincs, mert magától értetődik, hogy egy dolgozat alatt a termet nem lehet elhagyni. Felnőtt emberek járnak elvileg egyetemre, ez nem okozhat problémát.
2022. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen szabály nincs, tanárok saját hatásköre - és azért nem minden zh-ra van 90 perc sem, van, amelyik negyed órás, gondolom ez is tanártól, tárgytól, egyetemtől függ. Viszont például nálunk a vizsgák így mentek. Volt amúgy 3-4 órás vizsgám is, de ott megvolt, hogy részenként mosdószünet, ha meg valaki hamarabb végzett egy résszel, nem kellett feszengve ott ülnie, hamarabb beadhatta, és addig kimehetett. Szóbelin már volt, hogy több, mint 1 órát voltam bent. Ki kell bírni, bár ott a stressztől szerintem nem is tűnik fel az embernek odabent, hogy kellene. De amúgy, most őszintén, ez egy átlagembernek kb. 60 éves korig azért nem probléma, de negyvenig biztosan nem. Ha neked egészségügyi problémád van, vizsganapra javasolnék felnőtteknek alkalmazható betétet vagy súlyosabb esetben pelenkát. Sokkal jobb, mint feszengeni, vagy magyarázkodni. Emlékszem, volt egy gimis osztálytársam, akinek volt ilyen problémája, és amikor egy tanár hirtelen nem tudta, hogy őt kötelezően ki kell engedni bármikor wc-re, az mindig igen kellemetlen volt.
2022. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Előtte menj el mosdóba, én mindig előtte elszoktam, csak a biztonság kedvéért. :D De amúgy én még sosem láttam senkit se kikéredzkedni zh közben mosdóba. Szerintem az emberek többségének evidens, hogy na, nem éppen dolgozat, vizsga közben kéne kimenni. Ha nagyon kell menned, akkor menj el vizsga előtt, ha pedig nem kell, akkor valószínűleg az elkövetkezendő 60-90 percet kifogod bírni.
2022. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos én elég pisilős vagyok, de soha nem fordult még elő velem, hogy ne bírtam volna végigülni egy zh-t.
2022. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!