Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha félbehagyom...

Mi történik, ha félbehagyom az egyetemet, úgy hogy nem fejeztem be egy félévet sem?

Figyelt kérdés

A Corvinusról van szó. Nem néz ki túl jól az átlagom eddig, és nem is hiszem, hogy fel tudnám javítani. Nem olyan az egyetem, mint ahogy előre elképzeltem. Ha rossz átlaggal fejezem be a félévet, akkor átkerülök fizetősre, azt pedig nem szeretném.

Ha most abbahagynám, vissza kéne fizetnem valamennyit? Később felvételizhetnék ugyanerre az egyetemre ösztöndíjasra, úgy hogy nem vennék figyelembe ezt?



2022. okt. 10. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj be, az első év az ilyen, főleg az első félév. Az átlagot a két félév átlagát nézik, azt se tudod hogy fog sikerülni, hol van még a vizsgaidőszak... Szerintem ne hagyd abba, sokan esnek abba a hibába, nálunk 80 % abbahagyta az első évben, utána még pár % a másodikban. Az oktatás mindenhol egy rakás xar. Sajnos. Én azt javaslom ne add fel, kemény legyél és mutasd meg el tudod végezni
2022. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!