Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Index átlagot hogyan számolnak?

Index átlagot hogyan számolnak?

Figyelt kérdés

Index alapján adják a tanulmányi ösztöndíjat a neptun-ban van Átlag és Kum. átlag I. és II. félévre számolva.

Tudom hogy majd a TO kiszámolja az indexet de szeretném én is tudni h hogyan számolják, mire számítsak.


2022. szept. 29. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulmányi szabályzatot nézd meg.
2022. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már néztem de sajnos nincs leírva benne
2022. szept. 29. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ösztöndíjindex (ami alapján az ösztöndíjadat számolják): Tantárgyanként összeszorzod a tárgy kreditértékét az elért jeggyel, majd hozzáadod a következő tárgyat és így tovább, mjad a végén elosztod 30-cal. Pl.: 2 tárgyad van, egyik 3 másik 4 kredit, az elsőből 5ös, a másodikból 4es lettél, akkor (3*5)+(4*4) és ezeknek az összegét elosztod 30cal, csak nálad nyilván több tárggyal
2022. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igén értem köszönöm szépen

2 kérdésem lenne, hogy 1) nekem 25 kreditet kellett felvennem 2.félévben akkor is 30-cal kell osztani igaz?

2) a II. félévre vonatkozóan kell ezt kiszámolni vagy az I.-II.?

2022. szept. 29. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 25 kreditet vettél csak fel, akkoe is 30-cal osztasz igen, ezt félévenként kell számolni, minden félévre számolják, nem pedig az utolsó kettőre
2022. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2022. szept. 30. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!