Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában milyen tantárgy...

Középiskolában milyen tantárgyból írsz/írtál tollal, és miből ceruzával?

Figyelt kérdés
nekem azt tanácsolták, hogy lehetőleg mindent tollal írjak,de látom,hogy pl fizikán,matekon csak én írok ezzel,más mindenki ceruzával...
2010. szept. 26. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Könyvbe mindig ceruzával írtam.

A szövegeket a füzetekbe mindig tollal. Ceruzát számításoknál használtam. A feladatot és az eredményt tollal írtam, de magát a számítási részt ceruzával.

2010. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Könyvbe és füzetbe is tollal írok.

Csak matekon írok ceruzával, de ott is csak akkor, ha rajzolni kell. (szívem szerint tollal rajzolnék, de a tanár azt nem szeresse)

Az osztályban vannak páran, akik mateknál mindent ceruzával írnak (még a dolgozatban is) és a tanár mindig azt mondja, hogy azt ki tudja radírozni, és olyan mint ha ott se lett volna, és nem írt volna semmit...


(12-es)

2010. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk, azt mondták, teljesen mindegy... Ki mivel szeretne. Én tollal írok, kivéve matekon, és általában a munkafüzetekbe is ceruzával szoktam... Dogákat mindig tollal írom...
2010. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig tollal írtam füzetbe, de ha valami számítás volt, vagy angolból kellett valamit fordítani vagy ilyesmi akkor ezeket ceruzával írtam. Könyvbe és munkafüzetbe is mindig ceruzával írtam.
2010. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Matekon, közgázon ceruzával, mert a számításoknál könnyen lehet javítani. Munkafüzetbe, könyvbe is mindig ceruzával, nincs szívem tollal beleírni. Egyébként más tantárgyaknál mindig tollal írok.
2010. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak éneken írok ceruzával, meg matekból geometriánál, vagy ha könyvbe írunk. Egyébként nekünk a tanárokat a füzet nem nagyon érdekli, de jobban szeretik a tollat, az angoltanárom szólt be valakinek, aki a szótárába ceruzával írt. A dogákat meg tollal kell írni, hogy ne lehessen átjavítani.
2010. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Törit meg a matekot, és ábr.geom. ceruzával, minden mást tollal.
2010. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!