Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az őszi emelt érettségiről...

Az őszi emelt érettségiről mikor kapok értesítést?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 16:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Ezt tegnap én is megkérdeztem (mármint a helyszín kapcsán), de egyetlen választ sem kaptam. :(

Mindenesetre megnyugtató, hogy nem csak én nem tudom, és nem csak én várom.

Ez volt a kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2022. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Most ősszel fogok előrehozott emelt érettségizni én is. A városunkban 3 iskola szervez őszi érettségit, én választhattam ki, hogy melyikbe jelentkezek. Értesítő levelet a napokban kaptam, amiben azt írták, hogy az emelt szinten vizsgázóknak az írásbeli és szóbeli helyszínéről később küldenek tájékoztató levelet. Azt nem tudom én sem, mikor lesz az a később.
2022. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Dejo! Sajnos budapesten a kormanyhivatal valasztja neked ki, emelten akartam en is jelentkezni iskolaban, de mondtak h attol meg nem ott irom majd meg😅 mindenesetre remelem idoben megkapjuk, en pl e-papiron adtam be a jelentkezest es kicsit felek h ugyfelkapun h jon meg majd:)

Sok sikert nektek!

2022. szept. 15. 18:04
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Emelten mindenképpen a kormányhivatal választja ki, és van egy kis időre szükségük, hogy megcsinálják a beosztást.
2022. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem mi beszéltünk már két hete, a jelentkezéskor is :) Tanácsoltad, hogy e-jelentkezést adjak be, de mivel addigra már megvolt a kitöltött jel.lapom, így végül nekem is e-papír lett belőle. Szokott egyébként érkezni e-mail arról, ha felkerül oda valamilyen dokumentum. De tényleg nem lenne rossz tudni lassan a helyszínt, mert Budapest nem kicsi. Nem mindegy, hogy Soroksárra vagy Békásmegyerre kell mennie az embernek reggel fél 8-ra.

Amúgy még az is lehet, hogy végül egymás mellett fogunk ülni a vizsgán :))))

Üdv, az első

2022. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Igen! Én is ettől félek:D! Viszont ma kaptam értesítést, hogy elfogadták a jelentkezésemet, szóval a nagy izgulásom szerencsére már nincsen! Már csak remélem, hogy jó helyre raknak minket😁
2022. szept. 16. 12:07
 7/37 anonim ***** válasza:
Komolyan? De jó neked! Milyen formában küldték? A kormányhivataltól kaptad? Nekem még semmi nem érkezett, pedig most külön ellenőriztem.
2022. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Igen ,kormanyhivataltol ,ugyfelkapura.

En szerintem par nappal elobb adtam be , mint te!

2022. szept. 16. 13:01
 9/37 A kérdező kommentje:
Es benne van h oktober 11-ig ertesitenek ugyfelkapun h hova kell mennem
2022. szept. 16. 13:01
 10/37 anonim ***** válasza:

Igen-igen, előbb jelentkeztél, hisz akkor beszéltünk róla. :)

Köszönöm a válaszodat!

2022. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!