Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémiát illetően a számolás...

Kémiát illetően a számolás több, vagy az elmélet?

Figyelt kérdés
Elnézést a hülye kérdésért, viszont emeltre készülök, és nem tudom eldönteni, melyikből van több kémiával kapcsolatban:D

2022. szept. 3. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A számolás szokott nagyobb kihívást jelenteni, időben többet kell foglalkozni vele szerintem.
2022. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor a számolásból van sokkal sokkal több? elmélet meg jelentősen kevesebb? illetve a számolásokat videók meg feladatok alapján önállóan meg lehet tanulni? Nem tudom magántanárt fogadni sajnos
2022. szept. 3. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a kettőt szétválasztani, az elmélet és a kapcsolódó számítások szorosan összefüggenek és összetartoznak. Van olyan témakör amiben könnyebbek a feladatok, de van ami kacifántosabb, ezért többet kell gyakorolni, hiába tűnik kevésnek. Vegyél rendes könyvet (Villányi Attila összefoglalóját és az Ötösöm lesz feladatgyűjteményt ajánlom), és gyakorolj a korábbi évek érettségi feladatsorain is.
2022. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre a Mozaikos 11-12 van meg, és az ahhoz levő feladatgyűjtemény. Megveszem akkor az Ötösöm lesz-t, meg a Villányisat is, köszönöm:)
2022. szept. 3. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kémia érettségi.hu felkészítőjét ajánlom
2022. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos, az érettségi előtt van, összes feladat tematikusan, egyre nehezedve összeállítva.
2022. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!